aparaty słuchowe,badania słuchu,słuch,protetyka słuchu,badanie słuchu,aparaty oticon,aparaty starkey,ośrodek diagnostyki słuchu,erfa aparaty słuchowe,badania słuchu,słuch,protetyka słuchu,badanie słuchu,aparaty oticon,aparaty starkey,ośrodek diagnostyki słuchu,erfa aparaty słuchowe,badania słuchu,słuch,protetyka słuchu,badanie słuchu,aparaty oticon,aparaty starkey,ośrodek diagnostyki słuchu,erfa aparaty słuchowe,badania słuchu,słuch,protetyka słuchu,badanie słuchu,aparaty oticon,aparaty starkey,ośrodek diagnostyki słuchu,erfa aparaty słuchowe,badania słuchu,słuch,protetyka słuchu,badanie słuchu,aparaty oticon,aparaty starkey,ośrodek diagnostyki słuchu,erfa aparaty słuchowe,badania słuchu,słuch,protetyka słuchu,badanie słuchu,aparaty oticon,aparaty starkey,ośrodek diagnostyki słuchu,erfa

ERFA sp. z o.o. Ośrodek Diagnostyki Słuchu

APARATY SŁUCHOWE
 
 

Aparaty słuchowe - całkowicie wewnątrzkanałowy, głęboko kanałowy (CIC), minikanałowy (MIC) 

     Są to najmniejsze wersje aparatów, niemal niewidoczne w uchu. Dlatego są odpowiednim rozwiązaniem dla osób pragnących dyskrecji. Wszystkie podzespoły aparatu znajdują się w małej obudowie, którą umieszcza się głęboko w przewodzie słuchowym. Wersje te wykorzystują naturalne wzmocnienie małżowiny usznej i pozwalają na komfortowe korzystanie z telefonu.

Aparaty CIC i MIC są odpowiednie dla wszystkich ubytków odbiorczych, od lekkich do umiarkowanie ciężkich i od płaskich do stromo opadających. Mogą być, jednakże, stosowane jedynie u osób mających odpowiednio duży przwód słuchowy, umożliwiający umieszczenie aparatu głęboko w uchu.. Ze względu na bardzo mały rozmiar baterii wymagana jest dobra sprawność manualna.

 

Aparaty słuchowe - wewnątrzkanałowe (ITC)

         Aparaty ITC są trochę większe od CIC/MIC. Wpasowują się stosunkowo głęboko w przewód słuchowy, przez co są niemal całkowicie niewidoczne w uchu. Aparaty ITC mają trochę większą baterię niż CIC/MIC.

Aparaty wewnątrzkanałowe są stosowane w przypadku wszystkich rodzajów ubytków odbiorczych od lekkich do umiarkowanie ciężkich i od płaskich do stromo opadających. Ten typ aparatów jest przeznaczony dla łagodnych i średnich ubytków słuchu.

Aparaty Słuchowe

OTICON
STARKEY
PHONAK
RESOUND
 

ERFA sp. z o.o. Ośrodek Diagnostyki Słuchu 05-520 Konstancin-Jeziorna ul. Wilanowska 1   tel. (022) 754-04-60    tel./fax (022) 717 39 02